I dashuruar më ngjyrat. Duke bërë bashkë artin pamor, industrinë e modës dhe biznesit, Luciano Benetton e dëshmoi edhe njëherë këtë nëpërmjet projektit “Imago Mundi”.

Benetton ndihmon artin shqiptar

I dashuruar më ngjyrat. Duke bërë bashkë artin pamor, industrinë e modës dhe biznesit, Luciano Benetton e dëshmoi edhe njëherë këtë nëpërmjet projektit “Imago Mundi”.

  • Share:
, , , , ,

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.