EJAlbum is Born

Më 1848, Karl Gega ndërtonte përmes alpeve një linjë hekurudhore për të lidhur Vienën me portin e Triestes. Ajo duhej të kalonte në një shtrat malor të konsideruar të pamundur, afër Semmering, në një pendencë deri 25%. Nuk egzistonte asnjë tren në atë kohë në gjendje të përshkonte atë rrugë.

Por Gega mendonte, besonte, që progresi do të bente të mundur këtë arritje fare shpejt. Sepse progresi avancon përmes sfidash. Dhe në fakt, në qershor 1953 lokomotiva Engerth tërhiqte një tren mallrash duke përuruar atë linje.

Progresi sot quhet inovacion, risi, ndryshim konstant. Fituesi është ai që ka aftësinë të shikojë përtej kufijve, të besojë në mjetet e tij për të investuar në të ardhmen dhe të synojë përsosmëri, kudo që të jetë në botë. EJAlbum dëshiron të mbështesë një bashkësi profesionistësh vizionarë, të cilët shikojnë drejt së ardhmes, rriten, ndajnë ide të përbashkëta dhe janë protagonistë të suksesit të tyre.

Sot lind EJAlbum. Besojmë se do të jetë një eksperiencë e bukur.

Qëndroni të lidhur!

Shih edhe:

5 vjet së bashku në EJAlbum
EJAlbum Photography Party
The Making of… EJAlbum

  • Share:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.