AE ACADEMY 2018 – Njoftim

AE ACADEMY 2018 – Njoftim

KULTURA E RE E IMAZHIT TRANSFORMON PROFESIONIN MË TË BUKUR NË BOTË.

RE: VIEW.Sjellim vizione të reja nga bota fotografike, analizojmë modernen dhe rrugëtimet e së ardhmes së afërt, të gjitha këto përcjellë nga ekspertë të fotografisë editoriale, të marketingut, kritikë të imazhit dhe sociologë.

Një workshop frymëzues dhe i orientuar drejt sipërmarrjes, organizuar në tre ditë (dy prej tyre në sesione te hapura dhe një në masterclass). Qëllimi është të sugjerojmë mënyra të reja të të bërit më mirë të asaj që dëshironi. Dhe ta realizoni atë si asnjë tjetër.

AE ACADEMY 2018. PËR JU QË DËSHIRONI TË:

 • Zbuloni tendencat moderne në botën e imazhin
 • Thelloni mundësitë e reja të biznesit në botën e fotografisë
 • Merrni pjesë në iniciativa specifike për t’u rritur në profesion dhe në biznes
 • Krahasoni veten me qindra kolegë nga vende të ndryshme anembanë botës
 • Përfitoni një mundësi për tu rigjeneruar dhe zbavitur në një mjedis prestigjioz
 • Merrni pjesë në konkursin e shpërblimeve AE PHOTOGRAPHY të cilat jepen gjatë ceremonisë.

PROGRAMI

Programi i detajuar do të shpallet së shpejti

DATAT

10 dhe 11 NËNTOR: Sesionet e hapura – programi i përgjithshëm AE ACADEMY 2018
12 NËNTOR: Masterclass me sesione të tjera rreth marketingut, mediave sociale, punës dhe shoot-ing.  Seancat do të jenë të limituara.

PROGRAMI MASTERCLASS DHE FORMULARI I REGJISTRIMIT DO TË PUBLIKOHEN GJATË MUAJIT MAJ.

VENDI

RICCIONE , PALACONGRESSI

TARIFAT E REGJISTRIMIT

TARIFA PËR PJESËMARRËSIT – PËR REGJISTRIM PARA DATËS 31 MAJ 2018
€ 399 + 22% TVSH (EJAlbum rimburson 100% të TVSH)

TARIFA PËR PJESËMARRËSIT – PËR REGJISTRIM NGA 1 QERSHOR – 30 SHTATOR 2018
€ 499 + 22% TVSH (TVSH rimbursohet nga EJAlbum)

TARIFA PËR ASISTENTËT
€ 249 + 22% TVSH (TVSH rimbursohet nga EJAlbum)

 

Dhe nëse ju jeni pjesë e AE Membership, ju ofrohen mundësi dhe ide të vecanta.

 

VENDET JANË TË LIMITUARA.

 NXITONI TË BËHENI PJESË E AE ACADEMY 2018.

  Shih edhe:

  AE ACADEMY 2017

  • Share:
  , , , , , ,

  Comment (1)

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.