Imago Mundi in Albania – Kronikë në “Chic by Fjodora Fjora”

Kjo intervistë do ju shpjegojë mjaft mirë aspiratat e projektit Imago Mundi dhe mënyrën sesi EJAlbum implementon atë në Shqipëri.
Të ftuar në studio dy kuratorët e projektit, Elton Koritari dhe Albes Fusha.

 

Shih edhe:

Imago Mundi in Albania – Project Presentation   

  • Share:
, , , , , , , ,

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.