2×1 – Ofertë e re e Album Epoca

2×1 – Ofertë e re e Album Epoca

Një mundësi fantastike për të rinovuar produktet me të cilat prezantoni punën tuaj dhe për të rritur gamën e shërbimeve. Ky vit për klientët tanë vjen me një ofertë të re dhe të parezistueshme: porosit një Album Wedding, një Album Event, një Mated Prints ose një Frame Album Epoca dhe përfito një produkt tjetër falas. Kopja falas duhet të jetë identike me porosinë e klientit dhe me një vlerë të njëjtë ose më të vogël se ajo. Shfrytëzoni këtë mundësi për të shtuar gamën e albumeve mostra në studio dhe për të rritur mundësinë e prezantimit para klientëve tuaj, duke rritur kështu shansin për ti bindur dhe fituar ata.

ZBULONI CMIMET!

  • Kodi i zbritjes së çmimit në portal: 1901PROMO2X1

Oferta është e vlefshme gjatë gjithë muajit shkurt 2019. Përfitoni edhe shërbimin Full Service Design – faqosja e albumeve dhuratë nga profesionistët e Album Epoca ose EJAlbum. Për klientët tanë, transporti i albumit është falas për në Shqipëri dhe vetëm 20 euro për kudo në Europë.

  • Share:
, , , , , , , , , , ,

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.